Herna s programem - cvičení bude zařazeno dle zájmu

Kdy?

pátek 8:00 – 12:00

Kurzovné: 50 Kč/ vstup,  případně cvičení 50 Kč

Lektorka: Mgr. Blanka Dužíková, tel. 720 950 353

Náplň kurzu:
Chceme maximálně využít toho, co doma obvykle nemáme – velkého prostoru a netradičních hraček (velký tunel ze žíněnek, kuličkový bazének, velké molitanové kostky, úžasná dětská kuchyňská linka, dřevěné kostky, deskové dřevěné hry pro malé děti…) a taky kolektivu dětí pro hraní, zpívání, tvoření a dovádění. Ale též je to prostor pro maminky, aby měly možnost si najít spřízněnou duši anebo alespoň zjistit, že tady nejsou samy a že je dobré dostat se mezi lidi. Podívejte se na fotky z herny v našem fotoalbu.

Program je přizpůsobený aktuálnímu složení skupinky. S každou skupinkou zpíváme. S tím nemá problémy žádné mrně. Našim hlavním cílem je, abyste se u nás cítili jako doma, odpočinuli si, popovídali, sdíleli.

Pokud bude zájem, bude zařazeno cvičení pro děti s Maruškou Magdoňovou. Lektorka cvičení pro maminky s dětmi Maruška Magdoňová je cvičitelka pro děti ze Sokolu Frýdlant nad ostravicí a má bohaté zkušenosti s cvičením pro děti.

K dispozici je přebalovací podložka, nočníky v různých barevných provedeních, v kuchyňce mikrovlnka na ohřátí jídla, možnost uvařit si čaj nebo kávu za 10Kč.

Více o lektorce:

 

Mgr. Blanka Dužíková - mladá maminka dvou malých dětí. Vystudovala vysokou školu v oboru biologie a ekologie. Snaží se véíst děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, k zodpovědnosti k sobě samým a ke svému okolí, k samostatnosti a logickému myšlení. Ráda vymýšlí hry pro děti, ráda peče dětem dobroty a zkouší nové recepty. Je tolerantní, spravedlivá, zodpovědná. Ovládá základy první pomoci.