Mohendžodáro

 

Kdy:  Kurz je prozatím zrušen. V případě zájmu kontaktujte lektorku.

Přihlaste se prosím emailem monikahavelka@seznam.cz

Lektorka: akreditovaná lektorka Ing. Monika Havelková, kontakt 606 697 199,

Mohendžodáro má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Jeho Pravidelné praktikování
harmonizuje hormonální systém, ozdravuje a posiluje oslabené pánevní dno a ženské orgány,
posiluje dráhu ledvin.
Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.


Mohendžodáro je unikátní systém vzdělávání v oblasti osobního rozvoje. Jde o celostní metodu
rozvoje ženy zahrnující přírodní léčbu, cvičení, dýchání, meditaci, práci s vědomím, tanec, zpívání.
Jeho zakladatelé, lékařka MUDr. Monika Sičová a Tantrický Mistr Ing. Igor Samotný, vycházeli při
tvorbě koncepce ze starodávného indického učení, ale také z poznatků západní medicíny a
středoevropské reality.

Po absolvování tohoto základního stupně Mohendžodáro získáte osvědčení o absolvování Školy umění Tantrajógy pro ženy, které vám umožní ihned nastoupit a dále se vzdělávat v celoroční škole Mohendžodáro akreditované ministerstvem školství, které se pravidelně pořádá v Lažánkách v Osho Sugama Meditation Center již od roku 2003.

Jenom meditovat znamená podporovat duši na úkor těla
Jenom cvičit je podporovat tělo na úkor duše
Když ve cvičení medituji, přináším duši do těla
Když v meditaci cvičím, přináším tělo k duši.

 Milá ženo, Přijď na Mohendžodáro a pokus se přivést svou duši k tělu a tělo k duši.

PŘIJĎ MEZI ŽENY, PODPOŘ A ROZVIŇ SVOJI ŽENSKOST, KRÁSU, INTUICI, PROBUĎ A VYJÁDŘI SVÉ EMOCE A SEXUALITU, LÁSKU, RADOST, SVOU NITERNOST A SVOU IDENTITU.

STAŇ SE SAMA SEBOU, BUĎ TADY A TEĎ.

 

O lektorce: Ing. Monika Havelková
Narodila se v Ostravě a nyní se svým mužem žije ve Frýdlantu nad Ostravicí. Je absolventkou školy Mohendžodáro – Tantra jógy pro ženy, akreditované Ministerstvem školství. Od roku 2011 se intenzivně účastnila a prošla kurzy osobního rozvoje, dynamikou pánevního dna, Osho meditacemi a masážemi. V Osho Sugama Meditation Center v Lažánkách pod vedením MUDr. Moniky Sičové a tantrického mistra Ing. Igora Samotného a Alice Novákové byla zasvěcena do ženských tajů, aspektů a jejich projevů v životě ženy. Studuje také speciální pedagogiku a pracuje na vývoji oděvů, hraček a pomůcek pro děti se specifickými potřebami. Navštěvuje kurzy Malování a kreslení v Ostravě v Lidové konzervatoři a múzické škole pod vedením Mgr. Pavly Andráškové. Vystudovala Technickou univerzitu v Liberci obor Textilní inženýr a pořádá kurzy šití oděvů a dekorací. Zajímá se o muzikoterapii, miluje hudbu, tanec, rytmus, umění, lidi, přírodu.


Něco málo o sobě:
„Miluju tanec a hudbu. Přináší do mého života Radost a Uvolnění. Umožňuje mi naplno prožívat okamžik přítomnosti tady a teď. Léčí mé tělo i duši.
Jako malá jsem toužila stát se baletkou a zpěvačkou, ale moje životní cesta se ubírala jiným směrem. Maminka si přála, abych hrála na nějaký hudební nástroj,  a tak jsem osm let hrála na flétnu….. (Dnes jsem jí vděčná, protože v tanci nejsem svázaná jakýmikoli naučenými tanečními projevy). Touha tancovat zůstala a tak, když jsem dospěla, zkoušela jsem orientální tance v lidové škole v Ostravě, scénický tanec s Lenkou Dřímalovou, latinsko-americké tance u Zdeňka Chlopčíka v taneční škole Elán, břišní tance, Zumbu,…….. Ale nikdy to nebylo ono. Vždy tam pro mě bylo něco, co mě svazovalo, co nedovolovalo si hudbu prožít tak, jak já jí cítím a jak jí cítí mé tělo.
Skutečnou sílu tance jsem opět objevila v roce 2011, kdy jsem hledala cesty sama k sobě a cesty k tomu jak otěhotnět. Začala jsem zkoušet břišní tance s Janou VanCoppenole, prošla si Tancemi Proměn s Andreou Murdock, Tancem Pěti Rytmů, a především jsem tancovala doma – jen tak, jak se mi chtělo. Při hledání cest, jak otěhotnět, mi přišla do cesty nejprve Mojžíšova metoda a pak Mohendžodáro. Mohendžodáro nebylo jenom cvičení, ale byla to meditace, tanec, hra, duševní růst, otevírání srdce, otevírání tvořivosti, lásky, sexuality a cest sama k sobě a k druhým. Díky Mohendžodáru jsem opět v sobě začala cítit obrovskou radost z tance. Začala jsem toužit tuto radost z tance s někým sdílet. Předávat to co jsem se naučila, zažila a pochopila. Vnímám, že hudba a rytmus je v každém z nás, léčí naše duše i těla. Jsem velmi vděčná Existenci za možnost sdílet svou radost a zkušenost s Vámi a Srdečně Vás Zvu na Tanec i Mohendžodáro“. Vaše Monika 