Spontánní tanec

KURZ BUDE REALIZOVÁN DLE ZÁJMU…..

Kdy?

každý sudý čtvrtek dopoledne od 9:00, zajištěno hlídání za poplatek

Kurzovné:  viz níže v sekci a co dál

S sebou: Pohodlné oblečení, sukně, šátek , ponožky, vodu, popř.deku
Lektorka: Monika Havelková, 606 697 199

Doporučený věk od 16 let do 120 let

Náplň kurzu:
Milé ženy a dívky,
Srdečně Vás zvu na ochutnávku spontánního léčivého tance. Přijďte rozkvést a rozvinout svou vůni
tancem. Přijďte prožít okamžik přítomnosti tady a teď. Probuďte samy sebe, nalezněte sebe a své
touhy. Dovolte svému tělu vyjádřit všechny své emoce, které jsou v něm ukryty. Dovolte svému
tělu se vyléčit. Otevřete a rozviňte svou tvořivost, hravost, radost a lásku. Přijďte si užít a prožít
svou jedinečnost, uvolnit se a otevřít svá srdce spontánním tancem.

SPONTÁNnÍM TANCEM k RADOSTI ak VNITŘNÍ SVOBODĚ
UZDRAVTE SVÉ TĚLO A SVOU DUŠI TANCEM,STAŇTE SE SAMI SEBOU,
PROŽIJTE TADY A TEĎ
CESTA K RADOSTI,
CESTA K SÍLE a ZDRAVÍ
CESTA K POZNÁNÍ SAMA SEBE,
CESTA TRANSFORMACE,
Cesta K PŘÍTOMNÉMU OKAMŽIKU TADY A TEĎ
CESTA TVOŘIVOSTI, HRAVOSTI,
CESTA SPONTÁNNOSTI……………

 

 Podle zájmu je možné na Spontánní tanec docházet:  1x za 14 dní v délce trvání 1,5 hodiny

Ceny:

Jedno tancování: 120,- Kč/osoba (jednorázové vstupné)

Taneční listy na:

Deset tancování: 890,-Kč – platba předem

Dvacet jedna tancování: 1600,-Kč – platba předem

Taneční listy jsou přenosné a může je využít i více žen najednou.

Pro maminky na MD, ženy v důchodu a zdravotně postižené: 90,-Kč/osoba. Řekněte o tom své kamarádce a přiveďte ji. Cena pro Vás a Vaši kamarádku je 90,-Kč/osoba.

TĚŠÍME SE NA VÁS 

O lektorce: Ing. Monika Havelková
Narodila se v Ostravě a nyní se svým mužem žije ve Frýdlantu nad Ostravicí. Je absolventkou školy Mohendžodáro – Tantra jógy pro ženy, akreditované Ministerstvem školství. Od roku 2011 se intenzivně účastnila a prošla kurzy osobního rozvoje, dynamikou pánevního dna, Osho meditacemi a masážemi. V Osho Sugama Meditation Center v Lažánkách pod vedením MUDr. Moniky Sičové a tantrického mistra Ing. Igora Samotného a Alice Novákové byla zasvěcena do ženských tajů, aspektů a jejich projevů v životě ženy. Studuje také speciální pedagogiku a pracuje na vývoji oděvů, hraček a pomůcek pro děti se specifickými potřebami. Navštěvuje kurzy Malování a kreslení v Ostravě v Lidové konzervatoři a múzické škole pod vedením Mgr. Pavly Andráškové. Vystudovala Technickou univerzitu v Liberci obor Textilní inženýr a pořádá kurzy šití oděvů a dekorací. Zajímá se o muzikoterapii, miluje hudbu, tanec, rytmus, umění, lidi, přírodu.
Něco málo o sobě:
„Miluju tanec a hudbu. Přináší do mého života Radost a Uvolnění. Umožňuje mi naplno prožívat okamžik přítomnosti tady a teď. Léčí mé tělo i duši.
Jako malá jsem toužila stát se baletkou a zpěvačkou, ale moje životní cesta se ubírala jiným směrem. Maminka si přála, abych hrála na nějaký hudební nástroj,  a tak jsem osm let hrála na flétnu….. (Dnes jsem jí vděčná, protože v tanci nejsem svázaná jakýmikoli naučenými tanečními projevy). Touha tancovat zůstala a tak, když jsem dospěla, zkoušela jsem orientální tance v lidové škole v Ostravě, scénický tanec s Lenkou Dřímalovou, latinsko-americké tance u Zdeňka Chlopčíka v taneční škole Elán, břišní tance s Janou VanCoppenolle, Zumbu,…….. Ale nikdy to nebylo ono. Vždy tam pro mě bylo něco, co mě svazovalo, co nedovolovalo si hudbu prožít tak, jak já jí cítím a jak jí cítí mé tělo.
Skutečnou sílu tance jsem opět objevila v roce 2011, kdy jsem hledala cesty sama k sobě a cesty k tomu jak otěhotnět. Začala jsem zkoušet břišní tance s Janou VanCoppenole, prošla si Tancemi Proměn s Andreou Murdock, Tancem Pěti Rytmů, a především jsem tancovala doma – jen tak, jak se mi chtělo. Při hledání cest, jak otěhotnět, mi přišla do cesty nejprve Mojžíšova metoda a pak Mohendžodáro. Mohendžodáro nebylo jenom cvičení, ale byla to meditace, tanec, hra, duševní růst, otevírání srdce, otevírání tvořivosti, lásky, sexuality a cest sama k sobě a k druhým. Díky Mohendžodáru jsem opět v sobě začala cítit obrovskou radost z tance. Začala jsem toužit tuto radost z tance s někým sdílet. Předávat to co jsem se naučila, zažila a pochopila.
Tanec mi velmi pomáhá si odpočinout od starostí všedního dne a pomáhá mé psychice. Cítím, že hudba a rytmus je v každém z nás, léčí naše duše i těla.
Jsem velmi vděčná Existenci za možnost sdílet svou radost a zkušenost s Vámi a Srdečně Vás Zvu na Tanec i Mohendžodáro“. Vaše Monika 