Hlídání dětí

Kdy? 

pondělí  8:00 – 12:00

úterý     8:00 - 12:00

středa    8:00 – 12:00

čtvrtek   8:00 - 12:00

Platba: 150 Kč za celé dopoledne nebo 50Kč za hodinu, permanentka na 10 hlídání za 1 350 Kč.

 

Lektor: Mgr.Blanka Dužíková 720 950 353

Náplň kurzu:
Herna s hlídáním je  určena pro děti, aby si jejich maminky ( rodiče ) mohli v klidu vyřídit  záležitosti na úřadech, nakoupit, uvařit, uklidit, studovat, pracovat nebo si jen odpočinout.  Nově nabízíme maminkám možnost vzdělávat se v angličtině, absolvovat kurz šití a úpravy oděvů a možné další aktivity spojené s hlídáním dětí.

Děti v herně mají možnost setkávat se se svými vrstevníky, poznávat nové herní prvky, rozvíjet svou samostatnost a nenásilnou formou se začleňovat do dětského kolektivu a zvykat si na budoucí školku. Pokud počasí dovolí, trávíme čas pobytem venku, na hřišti, procházkou, zkoumáním okolní přírody.

S sebou náhradní oblečení, oblečení a obutí na pobyt venku, bačkůrky, svačina a pití.

Více o lektorech:
Mgr. Blanka Dužíková - mladá maminka dvou malých dětí. Vystudovala vysokou školu v oboru biologie a ekologie. Snaží se véíst děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, k zodpovědnosti k sobě samým a ke svému okolí, k samostatnosti a logickému myšlení. Ráda vymýšlí hry pro děti, ráda peče dětem dobroty a zkouší nové recepty. Je tolerantní, spravedlivá, zodpovědná. Ovládá základy první pomoci.