Klub Hever - prozatím nebudeme otevírat, dle zájmu můžeme případně určitý den obnovit

Kdy?

úterý 13:30 -16:00

pátek 13:30 – 17:00

Lektor: 

Vít Šošolík tel. 602 823 826

Věra Kulihová tel. 733 131 489

Kurzovné: zdarma

Náplň:

Děti mají možnost si užít herny se svými vrstevníky. Je zde možnost si psát úkoly, naučit se novou hru, vytvořit si překvapení nebo zasoutěžit, nebo jen tak pobýt se svými kamarády v teple a bezpečnu v klubu Hever. Hever je veden v hudebním a sportovním duchu.

V pátek mají děti také možnost zatancovat si v Dance Fever, případně tvořit s Věrkou Kulihovou.

Více o lektorovi:

Vít Šošolík - děti se vždy dovedou nadchnout pro dobrou věc a to mě přitahuje k práci s nimi. Proto už od mládí jsem jako oddílový vedoucí působil na letních táborech a ve škole jsem vedl zájmový hudební kroužek. Pracovat s dětmi je obrovská zodpovědnost, poučení, radost a okouzlení čistotou dětského srdce. Také hudba mě provází v mém poznání. Zdokonaluji se především ve hře na akustické strunné nástroje, které mě provázejí od mého dětství. Oslovila mě i vlastní hudební a textařská tvorba a působil jsem v několika kapelách. Hudbu vnímám jako životní dokonalost.

Věra Kulihová - vystudovala pedagogickou fakultu  v Hradci Králové obor biologie – pedagogika. Výtvarnou výchovu  a pracovní činnosti vyučovala řadu let jako učitelka základní školy a vychovatelka školní družiny.  Vedla zájmové výtvarné kroužky. Absolvovala výtvarný kurz pod vedením malířky Jany B.Těrlecké  a řadu seminářů zaměřených na netradiční výtvarné techniky. Zajímá se o automatickou kresbu, studovala grafologii v Brně. Je autorkou nádherných kulis pro místní divadelní spolek. Je nesmírně šikovná, laskavá, tvořivá, obětavá a schopná se naučit cokoliv, co se týká výtvarných technik.