Kytara trampská

každé sudé úterý, čtvrtek a pátek

Út: 13:00 - 15:30

Čt: 13:00 - 15:45

Pá: 13:00 - 18:00


 

Kurzovné: 1200 Kč za pololetí

Lektor: Vít Šošolík, kontakt: 602 823 826

Náplň:
Skupinovou výuku na kytaru chce lektor pojmout jako jeden orchestr, kdy si bude všímat také individuálních možností každého kytaristy, aby vás případně mohl nasměrovat, co se týče stylu a radosti ze hry. Základem toho však bude zdokonalování akordů a rytmu především nácvikem trampské písně i jiných žánrů, dle zájmu.
Jedná se o výuku ve skupině. Cílem je naučení se základním akordům a rytmům, abyste už v létě mohli hrát své první hity u táboráku. Minimální věk 10 let. Pan Šošolík je veselý chlapík, trpělivý a zpěvný, s velkým srdcem a dobrotivostí.  Jeho kurz je pohodička, i když doma musíte cvičit. Bez práce ani kytara nezabrnká. Kromě kytary hraje i na mandolínu.

K výuce je nutná kytara, zpěvníky Já písnička a Trampská kytara a chuť doma cvičit.

Více o lektorovi:

Vít Šošolík – děti se vždy dovedou nadchnout pro dobrou věc a to mě přitahuje k práci s nimi. Proto už od mládí jsem jako oddílový vedoucí působil na letních táborech a ve škole jsem vedl zájmový hudební kroužek. Pracovat s dětmi je obrovská zodpovědnost, poučení, radost a okouzlení čistotou dětského srdce. Také hudba mě provází v mém poznání. Zdokonaluji se především ve hře na akustické strunné nástroje, které mě provázejí od mého dětství. Oslovila mě i vlastní hudební a textařská tvorba a působil jsem v několika kapelách. Hudbu vnímám jako životní dokonalost.