20.07.2017 09:21

Golfový tábor - informace

Prázdniny nám letí jak voda a v pondělí začíná vašim dětem golfový tábor na golfovém hřišti na Čeladné. 

Tábor bude probíhat od pondělí 24.7. do pátku 28.7.
Program je cca od 9-16 hodin.
Děti pojedou na golfové hřiště autobusem, sraz je v 8:15 na autobusovém nádraří ve Frýdlantu n.O. a příjezd 16:10 také na autobusové nádraží. Děti můžete na hřiště také přivézt na 9:00, prosíme jen o sdělení, že je sami přivezete, ať je u autobusu nečekáme :-)

Děti budou mít možnost, hlavně větší, také na golfovém hřišti celou dobu přenocovat přímo ve společenské místnosti v areálu. Prosíme také obratem o sdělení, kdo bude na hřišti s námi nocovat a kdo bude jezdit domů. Některé informace poznám již podle zaplacené částkyza tábor, která je u noclehu vyšší.
Pro všechny děti plánujeme nocování ze čtvrtku na pátek, chceme si s nimi zahrát bojovku, soutěži a udělat malý výlet do okolí.

Na hřišti máme zajištěnou výuku golfových trenérů a to ve dvou blocích 9:30-11:30 a 13:00-15:00. Po celý den budou mít děti zajištěnou stravu - dopolední a odpolední svačinku, oběd přímo v golfovém areálu a pitný režim. Výuka bude probíhat za jakéhokoliv počasí, v případě deště mají k dispozici indoor golf a golfové simulátory.

V pátek odpoledne zveme všechny rodiče, ať se příjdou podívat, co se děti za celý týden naučily, bude pro ně nachystán malý turnaj, čas ještě upřesníme během týdne.

Co s sebou?
Sportovní oblečení vhodné na golfové hřiště a odpovídající počasí, vhodné obutí (tenisky), láhev na pití, malý batoh, pokrývku hlavy, plavky a pláštěnku v případě deště.
V případě noclehu děti budou potřebovat spacák, karimatku, hygienické potřeby (v areálu je k dispozici pro nás sprcha), pyžamo, ručník, plavky, náhradní oblečení, přezůvky do areálu. Zajištěna bude v areálu pro ně večeře a snídaně. Potřeby na spaní budou potřebovat všechny děti ze čtvrtku na pátek.

Dále potřebujeme při nástupu doplatit tábor, pro nocležníky Zdravotní způsobilost a kopii kartičky zdravotní pojisťovny + potvrzení o bezinfekčnosti, které přikládám v příloze nebo bude možné vyplnit na místě při nástupu.

Na všechny děti se moc těšíme, věříme, že to bude pro všechny zážitek a v případě doplnění nebo nejasností volejte nebo pište.

V pondělí naviděnou :-)
Vaše Rosničky

—————

Zpět