Volná herna

Kdy:

pondělí 8:00- 12:00

úterý    8:00 – 12:00, 16:00 - 18:00

středa   8:00 - 12:00, 16:00 - 18:00

čtvrtek  8:00  - 12:00

 

!! Sledujte web a FB, během konání EVVO programů je herna veřejnosti uzavřená!!

 

Cena: 50 Kč za jeden vstup pro rodinu pro malenovické děti, 100 Kč za jeden vstup pro rodinu pro přespolní děti

Lektorka: Mgr.Blanka Dužíková tel. 724 144 368

Náplň:

 

Herna je v daném čase vymezená malým dětem a jejich doprovodu. Vstup do herny je umožněn každému dítěti v doprovodu dospělé osoby, které netrpí akutní nemocí. Při vstupu do herny se zapíše zodpovědná osoba do návštěvní knihy. Během pobytu v herně za dítě zodpovídá doprovod, řeší případné kolize, spolu s dítětem před odchodem uklidí hračky, nádobí odnese a umyje v kuchyňce. Případné škody hlásí pracovnici CVČ U Rosničky.

Děti mají k dispozici hračky vláčkoviště, kostkoviště, kuchyňku, lego duplo, stavebnice, zvířátka, odrážedla, hrací koberec a spoustu dalších hraček. Doprovod si může v kuchyňce uvařit kávu, čaj, popovídat si. Samozřejmostí je Wi-Fi free, vybavená kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka, káva, čaje, smetánky, cukr, nádobí).

 
 
 

Wi-Fi připojení 

V kuchyňce je možnost si za malý poplatek 10Kč uvařit čaj nebo kávu. 

Více o lektorech:

Mgr. Blanka Dužíková - mladá maminka dvou malých dětí. Vystudovala vysokou školu v oboru biologie a ekologie, absolvovala rekvalifikační kurz Chůva pro děti do začátku školní docházky. Snaží se véíst děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, k zodpovědnosti k sobě samým a ke svému okolí, k samostatnosti a logickému myšlení. Ráda vymýšlí hry pro děti, ráda peče dětem dobroty a zkouší nové recepty. Je tolerantní, spravedlivá, zodpovědná. Ovládá základy první pomoci.