Angličtina pro dospělé

 

Kdy:

pondělí 16:00 - 17:30 - mírně pokročilí

pondělí 17:30 - 19:00 - středně pokročilí

 

úterý 17:00 - 18:30 -  mírně pokročilí

 

středa 16:30 – 18:00 – pokročilí

 

středa 18:00 – 19:30 – pro věčné začátečníky

 

 

 

kurzovné: 2 200 kč/pololetí

 

 

 

 


Lektoři:
Petra Páleníková tel. 728 253 110 - úterý a středa

 

Daniela Búryová tel. 608 444 828 - pondělí

 

 

 

Náplň kurzu:
Angličtina pro mírně pokročilé:

Kurz je určen pro ty, kteří se již v minulosti s angličtinou setkali, mnohé zapomněli a rádi by své znalosti oprášili nebo ti, kteří si chtějí své znalosti dál prohloubit. Je vytvořena skupinka pro poklidné tempo, doporučena starší generaci nebo skupinka s normálním tempem. Cílem je zvládnout výslovnost a gramatiku, rozšířit slovní zásobu a naučit se komunikovat v jednoduchých situacích každodenního života (v restauraci, nakupování, cestování apod.). Důraz je kladen především na konverzaci, poslech a porozumění mluvenému slovu. Výuka je vedena dle učebnice English file,Oxford.

 

Angličtina pro pokročilé:
Náplní kurzu pro pokročilé je prohlubování dříve nabytých vědomostí. Cílem je plynně komunikovat k danému tématu za použití vhodné slovní zásoby, správné výslovnosti a gramatiky. Kurz je pojímán interaktivně mezi samotnými studenty a lektorem, důraz je kladen především na konverzaci s příjemnou neformální atmosférou..

 

Angličtina pro věčné začátečníky:
Kurz je určen především pro ty, kteří s angličtinou začínají opětovně, potřebují si doplnit gramatiku, výslovnost případně úplné základy. Věční začátečníci jsou velice oblíbený kurz pro ty, kteří se bojí, že nebudou ve skupince pokročilejších stíhat tempo.